Kategórie
Aktivity Blog

Ocenenie INSAID AWARDS sme premenovali na Intebold Awards. Prihlasovanie interiérov do V. ročníka je otvorené.

K zmene názvu ocenenia pre najlepšie slovenské interiéry a ich autorov nás prinútila registrácia ochrannej známky v európskom priestore. Veľmi jednoduché a odôvodniteľné. Nič iné za tým nehľadaj.

Registrácia interiérov do Intebold Awards po novom

Prihlasovanie interiérov do nového ročníka je otvorené na novom webe a od prvého dňa, čo nás veľmi teší, sa registrujú skvelé diela. Vyformovali a zdokonalili sme pravidlá súťaže a tiež hodnotenie interiérov. Upratali sme kategórie a ponechali voľnú ruku porote, aby si skreovala vlastné špeciálne ocenenia, ako to bolo minulý rok. Interiér si prihlásiš v novom formulári a môžeš kedykoľvek editovať text, či pridávať obrázky bez externej pomoci. Štatút ocenenia si najskôr prečítaj a potom prihlasuj.

Vytvorili sme ocenenie pre slovenských výrobcov interiérov, nech je známe, kto tie skvosty a premyslené detaily vo vysokej kvalite vyrába. Zahraničná porota bola na obhliadkach interiérov nadšená a oceňovala špičkovú úroveň prevedenia a spracovania. My sme podľahli jej túžbe po poznaní a zviditeľnení tých najlepších v odbore. Preto ťa prosíme, vypĺňaj prihlášku čo najpodrobnejšie, radi skontaktujeme tvojho výrobcu a dodávateľa, či chce byť súčasťou našej skvelej komunity a možno aj vyhrať.

Panelová diskusia pred odovzdávaním cien INSAID AWARDS 2023

Prihlášky začínajú od 50 eur za interiér, ide o termín, v akom interiér registruješ. Študentské prihlášky sú už štandartne zadarmo, prečítaj si však podmienku o videovýklade a hodnotiacich kritériách. Množstvo prihlásených interiérov sa objaví aj v krásnom magazíne Intebold. Vyhlásenie víťazov na slávnostnom ceremoniáli prebehne 26/09/2024 v Bratislave. Tešíme sa!

Registruj interiér do súťaže Intebold Awards do 10/06/2024 na tomto linku. Prihlasovanie nepredlžujeme.

Zdieľaj obsah SAID a podporíš dobré veci. Ďakujeme