Kategórie
Aktivity News

Magazín o slovenských interiéroch sme vydali prvýkrát.

Prvé vydanie magazínu intebold predstavuje úplne nový a fascinujúci pohľad do sveta interiérov. Magazín je zároveň jedinečnou zbierkou, ktorá obsahuje všetkých víťazov INSAID AWARDS z rokov 2020, 2021 a 2022.

Týmto spôsobom vzniká priestor pre najinšpiratívnejšie a najinovatívnejšie interiérové projekty, ktoré sa stali súčasťou súťaže o najlepšie slovenské interiéry.

Obálka magazínu, Artattack Shop

Okrem toho sú v magazíne zahrnuté aj nominované interiérové projekty z INSAID AWARDS 2023. Predstavujú najnovšie tendencie a inovácie v oblasti interiérového dizajnu a interiérovej architektúry. Sledovať vývoj a transformácie v tejto oblasti je pre každého dôležité, keďže veľkú časť života trávime práve v interiéri.

Blok magazínu, zdroj foto: Artattack Shop

Magazín intebold je skvostnou kompiláciou nápadov, kreativity a šikovnosti, ktoré sa premietajú do jedinečných interiérov. Je to platforma, kde sa stretávajú talentovaní dizajnéri, architekti a inovátori, ktorí prezentujú svoje diela v celej ich nádhere.

Magazín má slúžiť ako inšpirácia pre všetkých, ktorí si vážia estetický a funkčný interiér. Je ako sprievodca tým najlepším, čo svet interiérového dizajnu môže na Slovensku ponúknuť.

Blok magazínu, zdroj foto: Artattack Shop

Je to vskutku krásny magazín. 82-stranový, vytlačený na kvalitnom papieri a s poctivou šitou väzbou. Graficky ho upravil Matúš Hnát. Ďakujeme zaň všetkým autorom, spoluautorom a fotografom interiérov, a tiež spokojným klientom a fanúšikom.

Blok magazínu, zdroj foto: Artattack Shop

Kto si magazín neuchmatol na festivale o interiéroch intebold, môže si ho zakúpiť priamo v Artattack Shop v Novej Cvernovke v Bratislave alebo online. Veríme, že sa s ním čoskoro dostaneme aj do ďalších miest.

Titulná foto článku je z webovej stránky ArtAttack Shop.

Zdieľaj obsah SAID a podporíš dobré veci. Ďakujeme