Kategórie
Aktivity Blog

Valné zhromaždenie Slovenskej asociácie interiérových dizajnérov a architektov bude v Nitre

Už je to konečne tu! V apríli 2024 otvoríme pomyselné brány I. Valného zhromaždenia členov Slovenskej asociácie interiérových dizajnérov a architektov započneme tak tradíciu kvalitného networkingu ľudí, ktorí sú na interiéry odborníci. Všetci naši členovia, partneri, spolupracovníci a priatelia aktívni v interiérovom dizajne a architektúre sú vítaní na prvé veľké stretnutie interiéristov na Slovensku.

Postupne vytvárame program Valného zhromaždenia

V súčasnosti združujeme v asociácii vyše 50 jednotlivcov, ktorí sú aktívni v tvorbe a realizácii interiérov. Naviac, popri organizácii súťaže pre najlepšie slovenské interiéry, vydávaní ročenky o interiéroch a vytváraní vzdelávacích programov pre členov, začínajúcich interiérových dizajnérov, architektov a deti, sme sa v septembri 2023 stali aj plnohodnotnými, efektívnymi členmi Európskej rady interiérových architektov, kde dokážeme nasávať, získavať a diskutovať potrebné informácie a čerpať tak inšpirácie na skvalitnenie statusu a dobrého mena našej profesie na Slovensku.

Program postupne pripravujeme a preto by sme radi dali priestor aj vám stať sa aktívnym prispievateľom do diskusie v našej komunite a predložiť alebo vystúpiť s vašou horúcou témou alebo víziou na Valnom zhromaždení. Vieme, že plánujeme usporiadať aj okrúhle stoly na témy, ktoré hýbu našou profesiou a prelustrovať tak myšlienky, ktoré nás môžu spoločne posunúť vpred.

Valné zhromaždenie Európskej rady interiérových architektov, Štokholm 2023

Málo trénovaní uvádzači si pripravia tiež prednášky

Programom vás budeme sprevádzať my, zakladatelia SAID – Martina Uhrinova a Milan Illes, ktorí prednesú svoje hlavné idey a plány. Očakávajte uvoľnenú atmosféru, nie sme profesionálni spíkri, iba bežní interiéroví profesionáli s tuctovými radosťami a starosťami, ktorí sa snažia zlepšiť postavenie interiérových dizajnérov a architektov v našej spoločnosti aj prostredníctvom rokovaní so Slovenskou komorou architektov, Slovenskou komorou stavebných inžinierov a Slovenským centrom dizajnu. Tí budú na zhromaždenie tiež prizvaní.

Kedy a kde sa stretneme

Stretnutie sme plánovali v srdci Slovenska, aby sme sa mohli stretnúť a spoznať v čo najväčšom počte. Ako najideálnejšie riešenie nám nakoniec prišla ponuka urobiť zraz na 32. ročníku medzinárodného veľtrhu nábytku, bytových doplnkov, dizajnu a architektúry Nábytok a bývanie v Nitre. Ak mám byť priama a úprimná, túto ponuku ešte dolaďujeme, hlavne, čo sa financií týka. V kritickom prípade sa vidíme online, termín 24. apríla 2024 si však môžeš už dnes zapísať do diára. Ten je fixný.

Medzinárodná výstava Nábytok a bývanie, Nitra 2024


Tešíme sa na stretnutie s vami na I. Valnom zhromaždení členov Slovenskej asociácie interiérových dizajnérov a architektov! Je pre nás cťou a radosťou pozvať vás na túto historickú udalosť, kde budeme spolutvoriť nové tradície a spájať sa v silnom odbornom spoločenstve. Ak máte záujem aktívne prispievať a zdieľať svoje myšlienky, neváhajte sa zapojiť do diskusií a aktivít, ktoré pre vás pripravujeme.

Termín 24. apríla 2024 si môžete s dôverou zaznamenať do svojho diára, pripravujeme pre vás jedinečný zážitok, ktorý nechcete zmeškať. V prípade akýchkoľvek otázok alebo požiadaviek nás neváhajte kontaktovať na info@said.sk alebo telefónnych číslach 0915313646(Martina), 0917313006(Milan). Registráciu na podujatie budeme posielať neskôr, veríme však, že sa vidíme a počujeme v silnom počte!

Zdieľaj obsah SAID a podporíš dobré veci. Ďakujeme