Kategórie
Aktivity News

INSAID AWARDS 2020 a vôľa súťažiť

Dobre. Tak by sa mal začínať každý nový rok. No úplne najlepšie by bolo, ak by dobre aj skončil. Rok 2020 na to nábeh má, tak hurá do neho, nech sa vydarí.

Spúšťame súťaž INSAID AWARDS 2020, ocenenie za interiérovú tvorbu. Na príprave súťaže sa podieľalo zhruba 30 ľudí a tri vysoké školy. Súťaž je určená najmä pre interiérových dizajnérov, architektov, umelcov a dizajnérov. Možnosť súťažiť s profesionálmi sme dali aj študentom a vôbec každému, kto tvorí dizajn, bez ďalších obmedzení.

PRIHLASOVANIE DO SÚŤAŽE ODTERAZ OTVORENÉ

Zrod súťaže nebol jednoduchý. Prvé stretnutie prípravného tímu sa konalo v decembri 2017. Stretávali sme sa v rôznych showroomoch, chodili sme na školy, po kaviarňach. Celý proces trval presne dva roky. Dalo by sa povedať, že je to slimačie tempo, ktoré však prinieslo kvalitu. Bolo o čom diskutovať a veríme, že diskusia o interiérovom dizajne bude ešte intenzívnejšia.

Prečo súťaž INSAID AWARDS? Slovenská asociácia interiérových dizajnérov je mladé združenie, ktoré oficiálne vzniklo v roku 2015. Súťaž má byť tiež katalizátorom pre rozšírenie aktívnych členov SAID, ktorí by ďalej tvarovali profil a špecializáciu interiérového dizajnu a jeho fungovania vrámci súčasnej legislatívy.

Sme presvedčení, že naše úsilie, ktoré je od začiatku založené na spolupráci a participácii prinesie veľa ďalších skvelých tém a projektov. SAID vytvára platformu pre zastrešenie a koordináciu pri riešení dôležitých problémov, ktoré v tejto mladej špecializácii sú a s ktorými sa ako interiéroví dizajnéri musíme vysporiadať.

Preto vás srdečne pozývame, aby ste sa zapojili do súťaže INSAID AWARDS 2020. Vaša účasť pre nás znamená prísun chuti a motivácie pokračovať v ďalších aktivitách, ktoré našej profesii prinesú to, čo potrebujeme – viac svetla a farieb.

Ďakujeme a tešíme sa na vás.

Tím INSAID AWARDS 2020

Zdieľaj obsah SAID a podporíš dobré veci. Ďakujeme