Renesančné deti

Milí rodičia,

Aj na tento rok sme pripravili pre vaše ratolesti denný dizajnérsky tábor. SAID v spolupráci s ateliérom interiérovej tvorby KENDU, Galériou Satelit a Slovenským centrom dizajnu otvorí II.ročník tábora Renesančné deti 2016 v týchto termínoch:

Téma ročníka 2016 je “Materiál v interiéri”

Termín 1: 08.8. – 12.8.2016 (pon-pia 8:30 – 16:30)

Termín 2: 15.8. – 19.8.2016 (pon-pia 8:30 – 16:30)

Registrácia je otvorená, prihlásiť mladých dizajnérov môžete tu

Program:

Cieľom nášho denného tábora o dizajne je efektívnym prístupom rozvinúť a podporiť kreatívnu schopnosť dieťaťa a generovať jeho kreatívne myslenie s plnou asistenciou a usmernením od profesionálnych dizajnérov. Je dôležité, aby každé dieťa poznalo vlastné potreby a vyjadrilo ich svojim jedinečným kreatívnym spôsobom. Hlavnou témou je “Materiál v interiéri”. Deti sa naučia navrhnúť a vylepšiť si vlastné priestory ako detská izba a škola a previesť deti svetom tvorby produktov, ktoré ich každý deň obklopujú a miestami, v ktorých žijú. Motiváciou v iniciatíve tvorivej činnosti je, že deti budú pracovať na svojom projekte, ktorý si sami navrhnú, zorganizujú a odprezentujú. V súbehu s hlavnou témou budú v programe zahrnuté aj prednášky a workshopy, kde si každé dieťa vytvorí produkt podľa vlastného návrhu. Súčasťou programu je návšteva Múzea dizajnu, Galérie Satelit či Agentúry JandL. O dizajne prídu prednášať aj dizajnéri ako Michal Staško, alebo Sylvia Ciulis zo Slovakia Gift.

V programe budú zohľadnené kritériá, ktoré uvediete v tomto prihlasovacom formulári. Ak máte pocit, že sa vo Vašom dieťati niečo skrýva, máte skvelú príležitosť prenechať mu iniciatívu.

Tešíme sa na Vaše deti. Vrátime ich predizajnované novými neopakovateľnými zážitkami.

Miesto konania:

Vzdelávanie a kreatívne hodiny začínajú od 9:00 a končia o 16:00 každý deň. Miesto konania je Satelit, galéria Slovenského Centra Dizajnu SCD, Kollárovo nám. 10, Bratislava.

Cena:

Cena vzdelávacieho tábora je 149 Eur za 5 pracovných dní. V cene sú zahrnuté pracovné pomôcky a tvorivé podklady na výrobu produktov. Ovocie, snacky a pitný režim budú k dispozícií počas celého trvania. Obedy pripravuje kreatívne stravovanie Jem iné http://www.jemine.sk/ za priplatok 5.5 Eur / deň, alebo si stravu rodič zabezpečí sám podľa návykov a diét dieťaťa.

Pre deti, ktoré navštívia náš tábor opätovne, máme pripravenú špeciálnu zľavu.

Minulý ročník denného dizajnérskeho tábora Renesančné deti 2015 bol veľmi úspešný a získal si pozitívne ohlasy. Inšpirujte svoje deti.