Kategórie
Aktivity News

Prednáška od Elite Bath+Kitchen a Sapien Stone

Pozri si prednášku o kúpeľniach a kuchyniach, ktorá vznikla na stretnutiach, ktoré pravidelne organizujeme vrámci SAID – ak sa chceš zúčastniť https://www.said.sk/online/ . Vytvárame pracovné skupiny, v rámci ktorých sa venujeme relevantným otázkam a sme radi, že rastie záujem aktívne sa zapájať do našich diskusií.

Pokiaľ sa venuješ vo svojej praxi interiérom a špecializuješ sa v rámci architektúry problematike interiérov zapíš sa na http://www.said.sk/registracia. Získaš tak informácie a možnosť sa zapojiť do našich aktivít.

ELITE BATH+KITCHEN showroom prémiových značiek, ktorý získal rok po otvorení medzinárodné ocenenie IPA za najlepší retail showroom v Európe. Aké miesto má v súčasnom prémiovom dizajne nemecká značka kuchýň bulthaup, čím je výnimočná talianska rodinná firma Fantini, ktorá vyrába armatúry viac ako 70 rokov a prečo si máte kúpiť spotrebiče Gaggenau, povie riaditeľka ELITE BATH+KITCHEN pre Slovensko Tereza Svobodová Mutter. Ďalej si pozri o unikátnom materiáli Sapien Stone – veľkoformátových dlažbách so špeciálnym povrchom Active Surface. Touto témou vás bude sprevádzať obchodný riaditeľ značky Sapien Stone pre SK a ČR Stanislav Bednárik. https://www.elitebathkitchen.cz/sk

link na video: https://youtu.be/s1wETCNXRH8

Zdieľaj obsah SAID a podporíš dobré veci. Ďakujeme