Slovenskí dizajnéri a architekti bližšie k ľuďom aj firmám – konzultujte online a dohodnite sa

Vymeň nekonečné surfovanie a modrých koníkov za pár dobrých klikov.

Nájdite si svojho sprievodcu vašim projektom interiéru. Interiéroví dizajnéri, architekti aj nábytkári sú k vám teraz oveľa bližšie. Vyberte si z overených profesionálov a rozbehnite svoj projekt na plné obrátky.

Ani naše firmy už nemusia sedieť v kúte.

Hľadáte cestu, ktorá vás odlíši od vašej konkurencie? Máte problém, s ktorým sa potrebujete poradiť? Máte produkt, ktorý chcete ponúknuť na nové trhy a chcete sa na to lepšie pripraviť?

Najľahšia cesta ako začať spolupracovať s dizajnérmi. Dohodnite si konzultácie cez pár kliknutí.

Ak sa nejedná o privátnu sféru s dopytom na dizajn, v niektorých akciách musíme zastupovať úlohu nášho štátu. Kreatívny priemysel, malé výrobné podniky, rodinné firmy. Konkurencie-schopnosť Slovenska je dlhodobo podpriemerná a všetci naokolo sú pred nami. Okrem mnohých vecí za to môže aj chýbajúca a efektívna stratégia, ktorá by podporila a zlepšila úroveň a schopnosť akcie ľudí, ktorí majú inovatívne myslenie. Trh na Slovensku je malý a sláva našej nábytkárskej výroby je dávno minulosťou. Potrebujeme to zmeniť – a jediná cesta vedie cez cielenú a sebavedomú spoluprácu. Pridajte sa k našej iniciatíve.

BETA – spustenie portálu v skúšobnej prevádzke

Vitaj, toto je skúšobná verzia. Ak robíš dizajn, zaregistruj sa kliknutím na odkaz nižšie alebo napíš na info@said.sk

Chcete zmeniť alebo navrhnúť svoj interiér, ale neviete, kde začať? Potrebujete odbornú radu, ako zariadiť byt, dom, kanceláriu alebo obchod? Hľadáte inšpiráciu, pomoc, nápady, tipy alebo riešenia pre svoj priestor?

Máme pre vás skvelú novinku! Online konzultácia s overenými interiérovými dizajnérmi a architektami

Ako to funguje?
  • Vyberte si z našej databázy špecialistov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti, vzdelanie a referencie v oblasti interiérového dizajnu a architektúry.
  • Rezervujte si online stretnutie alebo konzultáciu s vybraným špecialistom, ktorý vám poskytne individuálnu pomoc, poradenstvo, návrhy, vizualizácie, cenové kalkulácie, technické výkresy a ďalšie služby podľa vašich potrieb a požiadaviek.
  • Využite konzultačný portál, ktorý vám umožní jednoducho a rýchlo komunikovať so svojím špecialistom.

Všetci naši špecialisti sú overení a zároveň členmi Slovenskej asociácie interiérových dizajnérov, preto vám garantujeme ich etickosť, zodpovednosť a profesionálny prístup.

Predstavujeme konzultačný portál interiérových dizajnérov a architektov, ktorý si kladie za cieľ zlepšiť komunikáciu, možnosti a prepojenie ľudí, ktorí ponúkajú odbornú pomoc pri realizácii interiérov. Je určený na platené online konzultácie pre širokú verejnosť a firmy.

Filter

Zaradenie

Kraj

Jazyk

Dĺžka praxe

Náš systém je určený pre ľudí aj firmy, ktorí hľadajú radu od odborníka. V tomto systéme si jednoducho zvolíte a dohodnete konzultanta cez pár klikov.