Lektori Intebold academy

S potešením vám predstavujeme našich výnimočných lektorov Intebold Akadémie, ktorí vám otvoria dvere do fascinujúcej oblasti Interiérovej architektúry, stavebníctva a dizajnu. Každý z nich prináša do našej vzdelávacej komunity bohaté skúsenosti a odborné znalosti, aby ste mohli objaviť všetky nuansy tejto kreatívnej a inovatívnej profesie.

Naši lektori sú vášniví odborníci v oblasti riešenia projektov interiérov, a ich skúsenosti sú zázemím pre váš profesionálny rast. Každý lektor má bohaté portfólio projektov, ktoré nielenže ukazujú ich odbornosť, ale aj prispievajú k pestrosti a originalite výučby na našej akadémii.

V priebehu kurzu nebudete len absorbovať teoretické vedomosti, ale aj praktické know-how zo skutočných projektov. Veríme, že spolupráca so špičkovými odborníkmi v oblasti interiérovej architektúry, stavebníctva a dizajnu vám otvorí nové perspektívy a inšpirácie v rámci vašej tvorivej kariéry.

Tešíme sa, že s vami budeme môcť deliť túto cestu objavovania interiérov na Intebold Akadémii.

Martina Uhrinova, Bratislava

Martina Uhrinova

21 rokov praxe

90 eur / 60 minút online konzultácií

250 eur / 60 minút konzultácií – výjazd do 100 km od Bratislavy

Špecializácia – štúdie uskutočniteľnosti projektového zámeru, priestorové plánovanie, inkluzívne riešenia pre komerčné a privátne interiéry, akreditovaná lektorka pre vzdelávanie dospelých

Jazyky – slovenčina, angličtina

Martina je scestovaná architektka s viac ako 20 ročnými skúsenosťami v navrhovaní a realizácii interiérov. Pracovala v Austrálii, Spojených arabských emirátoch, či v Kuvajte. Je zakladajúca členka Slovenskej asociácie interiérových dizajnérov, iniciátorka vzniku ocenenia najlepších slovenských interiérov INSAID Awards (od r. 2024 s názvom INTEBOLD Awards) a členka odborných porôt pre umenie, interiéry a architektúru. Špecializuje sa na feasibility studies pre komerčné interiéry ako pracoviská, zdravotnícke zariadenia a reštaurácie v ateliéri KENDU. Jej hlavnou doménou je prinášať inkluzívne riešenia interiérov. Svoje skúsenosti naďalej odovzdáva firmám a novej generácii interiérových architektov a dizajnérov ako akreditovaný lektor pre vzdelávanie dospelých v rámci celoživotného vzdelávania.

Vzdelanie

2009 – Rhodec International College – Interior Design, Brighton, Veľká Británia
2005 – Southern Cross International College – Business & Management, Sydney, Austrália
2004 – Sydney School of Business and Administration – Business Administration, Sydney, Austrália
2003 – Stavebná fakulta STU – Architektúra a pozemné stavby, Bratislava

Kontaktuj Martinu

  Milan Illés, Bratislava

  22 rokov praxe

  70 eur / 60 minút online konzultácií

  250 eur / 60 minút konzultácií – výjazd do 100 km od Bratislavy

  Špecializácia – príprava, riadenie a realizácia stavieb, cenotvorba, časové plánovanie, riešenie sporov, konzultant a technický dozor investora, akreditovaný lektor pre vzdelávanie dospelých

  Jazyky – slovenčina, angličtina

  Milan je architekt a stavebný inžinier s viac ako 20 ročnými skúsenosťami v stavebníctve so špecializáciu na riadenie projektov interiéru. Počas kariéry pracoval na rôznych projektoch od stavieb tunelov, univerzít či rekonštrukcie výškových budov. Je odborník na prípravu, riadenie a realizáciu stavieb, pracuje ako konzultant a technický dozor investora. Je špecialistom na plánovanie a uskutočňovanie projektov interiérov. Milan je zakladajúcim členom Slovenskej asociácie interiérových dizajnérov a delegátom pre ECIA. Presadzuje dizajn ako osobnú a pracovnú stratégiu a integruje dizajnérske myslenie do rôznych profesionálnych oblastí. Milan je akreditovaný lektor pre vzdelávanie dospelých v rámci celoživotného vzdelávania.

  Vzdelanie

  2006 – Southern Cross International College – Business & Management, Sydney, Austrália
  2005 – postgraduálne štúdium STU SvF Ba – Razenie tunelov v skalných horninách, Bratislava
  2002 – Stavebná fakulta STU – Architektúra a pozemné stavby, Bratislava

  Kontaktuj Milana

   Michal Staško, Piešťany

   Michal Staško

   28 rokov praxe

   250 eur / 60 minút online konzultácií

   350 eur / 60 minút konzultácií – výjazd do 100 km od Piešťan

   Špecializácia – priemyselný dizajn, interiérová tvorba, dizajn nábytku, dizajn v architektúre, dizajn svietidiel, odevný dizajn, dizajn šperkov a úžitkových produktov

   Jazyky – slovenčina

   Michal je najproduktívnejší a najoceňovanejší slovenský dizajnér od vzniku Slovenskej republiky v roku 1993. Ponúka kreatívne služby v oblastiach produktového a priemyselného dizajnu, návrhov interiérov, dizajnu nábytku, úžitkových a umeleckých predmetov. Je víťazom ocenenia RedDot Design Award 2013 v kategórii Product Design za multifunkčnú interiérovú a exteriérovú hračku pre deti 3k od firmy TULI. V tom istom roku sa stal držiteľom ocenenia Krištáľové krídlo v kategórii Výtvarné umenie. V roku 2015 získal Národnú cenu za Produktový dizajn, za krbové keramické kachle NOX od výrobcu Athenika. V kategórii Lifestyle bol tiež nominovaný v German Design Award. Je stálym členom odborných porôt pre umenie a interiérovú tvorbu, lektorom a tvorcom workshopov pre deti a mládež.

   Vzdelanie

   1996 – Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave – Dizajn, pedagóg doc. Paliatka a doc. Chrenka
   1995 – Vysoká škola umelecko-prumyslová v Prahe – Architektúra a design, pedagóg doc. Bořek Šípek
   1990 – Stredná umelecko-priemyselná škola v Bratislave – Rezbárstvo a tvarovanie dreva

   Kontaktuj Michala

    Ľubomír Renner, Košice

    Ľubomír Renner

    10 rokov praxe

    x eur / 60 minút online konzultácií

    x eur / 60 minút konzultácií – výjazd do 100 km od Košíc

    Špecializácia – priestorové plánovanie, úpravy interiérov, zariaďovanie obytných priestorov, bytov a rodinných domov, kompletné rekonštrukcie

    Jazyky – slovenčina, ruština a angličtina obmedzene

    Ľubo je skúsený dizajnér s preukázateľnou históriou práce v dizajnérskom priemysle. Je výborný odborník na umenie a dizajn so skúsenosťami v oblasti interiérového dizajnu, produktového dizajnu a dizajnu obytných priestorov. Zaoberá sa interiérovými návrhmi reštaurácií, barov, hotelov, obchodných a kancelárskych. Venuje sa tiež výučbe jogy.

    Vzdelanie

    1989 – Technická univerzita v Košiciach

    Barbora Šutáková, Košice

    Barbora Šutáková

    15 rokov praxe

    x eur / 60 minút online konzultácií

    x eur / 60 minút konzultácií – výjazd do 100 km od Košíc

    Špecializácia – poradenstvo, návrhy interiérov, 3D vizualizácie, grafický dizajn

    Jazyky – slovenčina

    Barbora je skúsená interiérová dizajnérka a výborný odborník na umenie a dizajn. Zaoberá sa interiérovými návrhmi privátnych interiérov, reštaurácií, barov, hotelov, obchodných a kancelárskych.

    Vzdelanie

    2008 – Fakulta architektúry STU, Bratislava

    Dáša Bírová, Nitra

    Dáša Bírová

    7 rokov praxe

    x eur / 60 minút online konzultácií

    x eur / 60 minút konzultácií – výjazd do 100 km od Nitry

    Špecializácia – kompletné rekonštrukcie, úpravy interiérov, zariaďovanie obytných priestorov, vizualizácie, zoznam prvkov vybavenia interiéru, cenová kalkulácia, technické výkresy

    Jazyky – slovenčina, nemčina

    Dáša je kreatívna interiérová dizajnérka, ktorá zabezpečuje rekonštrukcie a úpravy interiérov. Tvorí projekty od vizuálneho návrhu až po finálne úpravy priestorov a pomáha tak vytvárať atmosféru domova s citom k špecifickým požiadavkám klientov.

    Vzdelanie

    2017 – Alfa Education – Interiérový dizajn
    2009 – Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre

    Maximilián Cvengroš, Bratislava

    Maximilián Cvengroš

    15 rokov praxe

    x eur / 60 minút online konzultácií

    x eur / 60 minút konzultácií – výjazd do 100 km od Bratislavy

    Špecializácia – kompletné rekonštrukcie, úpravy interiérov, zariaďovanie privátnych a komerčných priestorov, návrhy interiérov s dôrazom na akustické riešenia

    Jazyky – slovenčina

    Maxo je kreatívny interiérový dizajnér s viac ako 15 ročnými skúsenosťami v navrhovaní a realizácii interiérov. Jeho záľuba pre skvalitňovanie života ľuďom v novom bývaní sa stala hlavnou myšlienkou jeho tvorby.

    2008 – Fakulta architektúry STU, Bratislava – Interiérový dizajn
    2006 – Technická univerzita vo Zvolene – Interiérová tvorba

    Kontaktuj Maxa